Agent de Vanzari echipamenete medicale 59 vizualizări

Medical Gazplus este o companie de încredere în industria medicală, dedicată furnizării de echipamente și soluții de înaltă calitate pentru instituții medicale și profesioniști din domeniu, cu o vechime de 10 ani pe piata. Suntem în căutarea unui reprezentant de vânzări dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre și a contribui la extinderea și consolidarea relațiilor noastre în zona București.

Responsabilități:

Identificarea și contactarea potențialilor clienți din zona alocată pentru a promova și a vinde produsele și serviciile noastre.

Crearea și menținerea unui portofoliu de clienți, prin intermediul prezentărilor eficiente și gestionării relațiilor.

Furnizarea de consultanță specializată clienților în legătură cu produsele și serviciile noastre, pentru a satisface nevoile acestora.

Monitorizarea tendințelor pieței și raportarea feedback-ului clienților către echipa de management pentru îmbunătățiri continue.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria medicală sau în domenii conexe.

Abilități excelente de comunicare și negociere.

Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul și prioritățile.

Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Studii superioare constituie un avantaj.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv;

Training și suport constant pentru dezvoltarea profesională;

Mașină de serviciu și alte beneficii;

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

  • Acest job a expirat!