Agent vanzari / Reprezentant vanzari IT 67 vizualizări

Expirat

Cerinte :
– Detine abilitaati de comunicare, prezentare si negociere
– Este proactiv, inovativ si independent
– Detine cunostinte de operare PC (Word, Excel,navigare web etc.)
– Este perseverent in atingerea obiectivelor

Responsabilitati:

– Cautarea persoanelor interesate de serviciile webdesign si IT oferite
– Participarea la intalnirile de vanzari (videoconferinta)
– Explicarea informatiilor tehnice clientilor intr-un mod usor de inteles
– Intocmirea de oferte si rapoarte legate de produsele si serviciile oferite
– Raportarea vanzarilor efectuate

Beneficii:

– comision din vanzari (10% – 30%)
– bonusuri de performanta
– posibilitatea de a lucra de acasa/remote
– program flexibil
– training
– suport
– posibilitatea ocuparii unei pozitii in cadrul companiei (angajare) dupa 3 luni de colaborare

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Distribuie acest job

KDY

(0)