Angajam IT Manager 130 vizualizări

Suntem in cautarea unui coleg pe postul de Administrator magazin online.

Jobul nu este remote, ci se lucreaza de luni – vineri la sediul nostru din Popesti-Leordeni, pe Str. Pavel Ceamur, Nr. 4.

Candidatul ideal:

– minimum 2 ani de experietna pe o pozitie similara

– cunostinte minime de Photoshop / SEO / Google Ads + Facebook Ads

– cunostinte operare platforme de eCommerce

– dorinta de invatare si asimilare de noi cunostinte

– cunoasterea si buna intelegere a particularitatilor mediului online

Descrierea jobului:

– administrarea magazinului online, editare descrieri produse, prelucrarea imaginilor pentru produse, urcarea acestora pe site si in marketplace-uri

– crearea de campanii Google Ads / Facebook Ads

– alte activitati specifice unui magazin online

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 6 Joburi
  • Categorii Servicii Vanzari
  • Adresa companiei str. Pavel Ciamur, nr. 4, Popesti-Leordeni