Angajam Operator Facturare si Date 58 vizualizări

Cautam un coleg/colega pentru departamentul nostru de Facturare:

Acesta/aceasta ar trebui sa detina urmatoarele aptitudini:

Experienta excel: functii ca Vlookup, Sum, Subtotal;

Experienta in domeniul de facturare si cu un program de facturare de cel putin 1 an;

Persoana organizata;

Persoana performer dedicat

Abilitatea de a lucra atât in echipa cat si independent;

Atentie la cifre si operare cu cifre;

Folosirea Outlook-ului, accesare platforme conturi online

Comunicare distributiva atat la telefon cat si in program pentru oferirea detaliilor privind situatiile contabile.

Experienta SAP constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.

Responsabilitățile postului:

Urmarire comenzi platforme Online prin easysales, emitere facturi in Smart Bill, emitere awb-uri

Inregistrare incasari in smart bill si pregatire fisier excel pentru Contabilitate cu platile fiecarei facturi emise,

Emitere deconturi mercantizori

Emitere factur si inregistrare Niruri in Smart Bill.

Emitere rapoarte si fisiere Contabilitate pentru inchideri de luna: Extrase de cont, borderou intrari-iesiri, deconturi;

Participare la sedinte saptamanale privind desfasurarea activitatii departamentului Online.

Verificare documente emise catre clientii TT si le arhivare elecronica

Notificarea clientilor cu privire la depasirea termenelor de plata depasite

Semnalarea diferentelor de sold date de clienti

Beneficii:

Salarizare o data pe luna.

Lucru cu un soft avansat de Contabilitate (SAP).

Echipa experimentata si profesionista.

Decont transport.

Tichete de masa 35 lei/zi.

Prime de Paste si de Craciun.

Cafea, Ceai, Snacks.

Petreceri de Craciun si Teambuilding Anual.

Tichete de vacanta si culturale in functie de performanta si de preferinte.

Despre noi:

Ne străduim zi de zi să le facem viața mai frumoasă tuturor celor care ne trec pragul, să le împlinim așteptările, să îi surprindem plăcut cu produsele noastre.

Aducem produse frumoase și primitoare, lucrând cu unii dintre cei mai renumiți furnizori, selectăm cele mai bune, cele mai ingenioase și mai atrăgătoare cadouri și obiecte de design.

Conceptele noastre sunt unicate si se reinoiesc destul de des, motiv pentru care lucram la multe proiecte creative si interesante.

Echipa noastra are vechime in firma si in domeniu, astfel incat colegii cu care veti colabora sunt niste profesionisti veritabili. Ginza Invest SRL (GiftDesign), este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucării sau home si deco. Compania noastră are un portofoliu de peste 3500 de clienți. Suntem de 12 ani pe piata si dorim sa ne extindem inclusiv ca nivel de salariati/colegi.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!