Asistent Manager Vanzari On Site 28 vizualizări

Suntem o companie dinamică, axată pe satisfacția clienților și dezvoltarea constantă. Dacă sunteți o persoană orientată spre rezultate, plină de energie și dornică să se alăture unei echipe de vânzări de succes, atunci vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Jobul este de tipul On-Site.

Cerinte:

– Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții

– Orientare către clienți și dorința de a oferi o experiență excepțională clienților

– Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii

– Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul vânzărilor in mod constant

– Abilități organizatorice și atenție la detalii

– Experiență anterioară în vânzări sau într-o poziție similară de cel putin 2 ani

– Lucru cu clienti de tipul IKA reprezinta un avantaj

– Cunostiinte medii Pachetul Office(Word,Excel,Powerpoint)

– Carnet Categoria B.

Responsabilități:

– Asistarea echipelor de vânzări în îndeplinirea obiectivelor de vânzări

– Interacționarea directă cu clienții pentru a răspunde la întrebări și pentru a oferi asistență

– Pregătirea documentației necesare pentru tranzacții/comenzi

– Participarea la activități de promovare și marketing on-site

– Trimiterea prezentarilor si ofertelor de produse noi/concepte noi puse la dispozitia clientilor nostrii IKA

– Transmiterea informatiilor, catre agentii din teren, referitoare la marfa trimisa de departamentul logistic catre magazinele IKA

Beneficii:

– Pachet salarial atractiv

– Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei

– Mediu de lucru prietenos și dinamic

– Salariu competitiv + bonuri de masa de 35 lei/zi

– Posibilitatea de a achizitiona produse la preturi preferentiale

– Prime de Craciun si de Paste

– Team-building-uri

– Decont transport.

Despre noi:

Ne străduim zi de zi să le facem viața mai frumoasă tuturor celor care ne trec pragul, să le împlinim așteptările, să îi surprindem plăcut cu produsele noastre.

Aducem produse frumoase și primitoare, lucrând cu unii dintre cei mai renumiți furnizori, selectăm cele mai bune, cele mai ingenioase și mai atrăgătoare cadouri și obiecte de design.

Conceptele noastre sunt unicate si se reinoiesc destul de des, motiv pentru care lucram la multe proiecte creative si interesante.

Echipa noastra are vechime in firma si in domeniu, astfel incat colegii cu care veti colabora sunt niste profesionisti veritabili. Ginza Invest SRL (GiftDesign), este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucării sau home si deco. Compania noastră are un portofoliu de peste 3500 de clienți. Suntem de 11 ani pe piata si dorim sa ne extindem.

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.