Asistent Office 40 vizualizări

Expirat

Candidatul ideal:

Căutăm o persoană serioasă, punctuală, onestă, bine organizată, comunicativă, orientată spre clienți și soluții, cu foarte bune abilități de comunicare scrisă și verbală, cu atitudine proactivă, spirit de inițiativă, capacitate de lucru în echipă și dorința de auto-îmbunătățire și de contribuție la dezvoltarea firmei.

Descrierea jobului:

  • Menține eficient relația și bună comunicare cu colaboratorii și clienții, prin telefon și prin intermediul Internetului
  • Gestionează, organizează și actualizează informații utilizând baza de date;
  • Identifica detaliat nevoia fiecărui client și întocmește ofertele către client;
  • Participa la vizionari de afaceri cu clienții;
  • Acționează în bunul interes al firmei și al clienților.

Beneficii:

  •  Posibilitatea de a lucra într-o companie de prestigiu;
  • ·Posibilitatea de a construi o carieră;
  •  Posibilitatea de avansare în structura firmei;
  •  Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios;
  •  Câștiguri în funcție de realizări;

 Telefon mobil, laptop.

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 5 Joburi
  • Adresa companiei Strada Iuliu Maniu, 17, Cluj-Napoca