Business Developer 71 vizualizări

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa fie o persoana curioasa, mai ales in legatura cu oamenii, dar si cu produsele, cu noile tehnologii si metode de vanzare. O persoana cu foarte bune abilitati de vanzare si negociere, care este auto-motivata si orientata catre potentialii clienti este membrul potrivit al echipei noastre.

Daca te faci usor inteles de oameni intrucat stii sa fii clar in exprimare, concis si amabil, vei fi omul potrivit la locul potrivit.
Daca ai experienta similara in vanzarea de produse de igiena si sisteme profesionale de curatenie, aceasta reprezinta un avantaj!

Pregatire si experienta obligatorie:

  • Student/Absolvent studii superioare
  • Cunostinte in utilizarea pachetului Microsoft Office
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:

  • Prezentarea, promovarea si vanzarea gamei de produse in conformitate cu politicile comerciale ale firmei
  • Consilierea clientilor si ofertarea produselor din portofoliul firmei (www.romsales.ro)
  • Realizarea documentatiei de ofertare a produselor companiei
  • Identificarea si contactarea clientilor noi
  • Stabilirea traseului zilnic in functie de prioritatile firmei cu o buna gestionare a timpului alocat activitatilor de prezentare/testare a produselor tuturor clientilor programati
  • Acordarea de consultanta in perioada post-achizitionare in raport cu caracteristicile produsului sau serviciului comercializat si nevoia clientului
  • Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei si a brand-urilor comercializate
  • Intocmirea tuturor rapoartelor si formularelor solicitate de companie

Daca vrei o cariera pe termen lung, vrei sa fii apreciat alaturi de o echipă dinamică, pasionată, dornică sa atragă și sa lucreze alaturi de noi colegi și dacă toate cele de mai sus te-au convins că suntem echipa alaturi de care vrei sa te dezvolți ataseaza CV-ul tau in cadrul formularului de aplicare.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Adresa companiei Str. Ecoului, Nr.1