Consultant vanzari piese utilaje industriale 51 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal

Dorim sa ne dezvoltăm de aceea suntem in căutarea unei colege ce știe că atitudinea influențează cel mai mult numărul vânzărilor.

Constituie avantaj experiența in domeniul utilajelor sau auto.

  • Este o persoană ambițioasă încăpățânată se implică își dorește să muncească și să se autodepășească.
  • Este un bun cunoscător al limbii române și știe măcar o limbă străină la nivel mediu.
  •  Are o prezență plăcută este atent la cei din jur și înțelege că munca în echipă presupune un grad ridicat de toleranță.
  • Gândește constructiv în afara cutiei și acționează La inițiativa! Se familiarizează cu produsele înțelege rolul lor cât si rostul industriei în general
  •  Se descurcă să lucreze in Word Excel Windows Outlook.
  •  Are capacitatea de a lucra în paralel la mai multe oferte în stadii diferite de evoluție.
  • Este rezistent la stres
  •  Își dorește să evolueze profesional constant și să ajungă la un confort financiar

Descrierea jobului

  • Preia solicitările clienților ofertează și negociază prețurile pentru piese și accesorii
  • Promovează produsele și serviciile Ca Terraparts
  •  Promovează și monitorizează campanii de promovare pentru produsele din portofoliu
  • Coletează marfa din facturile emise
  • Comandă piese extern monitorizează comanda si livrarea pieselor către clienți
  •  Emite facturi si urmărește încasarea facturilor

Descrierea companiei

Distribuim cu pasiune piese de schimb consumabile si atasamente pentru cea mai frumoasa culoare din lumea utilajelor de constructii

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!