Doriți să lucrați în Germania? Clientul nostru este în căutare de Șofer de autobuz pentru un post permanent 74 vizualizări

De peste 45 de ani, clientul nostru activează pe piața de turism ca o companie de familie. Pe lângă propriul program de călătorie, oferim excursii personalizate pentru grupuri, școli, cluburi, companii etc.
Ca un al doilea pilon, operăm patru servicii regulate în districtul Rin-Neckar.
Flota actuală este formată din 7 autocare și autobuze, toate fiind operate de propriul nostru personal permanent, care este sprijinit de personal temporar de încredere și cu experiență, după caz.

Căutăm un

Șofer de autocar (m/f/d) cu normă întreagă, cu jumătate de normă sau în regim de mini-job

Sarcinile dumneavoastră
transportul sigur, fiabil și punctual al pasagerilor noștri
conducerea în țară și în străinătate pentru excursii de o zi și călătorii de mai multe zile
întreținerea independentă a autocarului „dumneavoastră”

Profilul dumneavoastră
permis de conducere valabil clasa D/DE + carte de conducător auto + modul 95
cunoștințe bune de limba germană și un aspect îngrijit
experiența profesională ca șofer de autocar este de dorit
disponibilitate de a lucra în zilele de sărbători și în weekenduri
simțul responsabilității și al datoriei

Oferim
Vă oferim o atmosferă de lucru plăcută într-o afacere de familie administrată de proprietar, precum și autobuze noi, întreținute în mod regulat.

Formare profesională
Oportunități bune de câștig
bonusuri și cheltuieli
Angajare permanentă
siguranța locului de muncă
atmosferă de lucru plăcută
asumarea costurilor cu modulul și cu medicul de întreprindere
telefon mobil

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 19 Joburi
  • Categorii Servicii Marketing