ECONOMIST/CONTABIL/GESTIONAR 124 vizualizări1 aplicare

Expirat

Candidatul ideal

• Bune cunostinte de operare PC- Microsoft Office Word, Outlook, Excell – nivel avansat
• Capacitate ridicata de analiza si organizare;
• Buna colaborare in cadrul echipei;
• Atentie la detalii, persoana responsabila, serioasa si punctuala;
• Experienta pe un post similar constituie avantaj;

Descrierea jobului

– Primirea in gestiune a materialelor;
– Intocmire NIR;
– Intocmirea si inregistrarea bonurilor de consum;
– Operare documente contabile aferente caseriei;
– Evidenta obiectelor de inventar din punctul de lucru;
– Inregistrarea facturilor de la furnizori si operarea lor in contabilitate;
– Verificarea si inregistrarea in contabilitate a registrelor de casa si a documentelor privind gestiunea de materiale de la punctele de lucru.

Descrierea companiei

. MEGACONSTRUCT o societate ce functioneaza in conformitate cu legislatia din Romania. Este una dintre companiile importante ce activeaza in domeniul distributiei de gaze naturale, ocupand un loc semnificativ pe piata romaneasca de distributie si furnizare

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 8 Joburi
  • Categorii Servicii Altele
  • Adresa companiei Bucuresti, Sector 3, Piata Unirii nr.1, Corp Central, Etaj 5