INGINER 81 vizualizări

Expirat

CANDIDATUL IDEAL:

-Studii superioare;
-Profil Tehnic ( Universitatea Petrol si Gaze /Instalatii pentru Constructii/Constructii Civile);
-Bune cunostinte de operare PC – Microsoft Office,Word,Outlook,Excel;
-Capacitate ridicata de analiza si organizare;

Descrierea jobului

– urmărește continuu programul de execuție si se asigură ca execuția să se desfăsoare în conformitate cu specificațiile tehnice;
– Urmăreste și răspunde de efectuarea verificărilor legale și obținerea autorizațiilor

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 8 Joburi
  • Categorii Servicii Altele
  • Adresa companiei Bucuresti, Sector 3, Piata Unirii nr.1, Corp Central, Etaj 5