INSPECTOR QA/QC 14 vizualizări

INSPECTOR QA/QC

Hrvizer recrutează Inspector QA/QC- responsabil de inspectarea produselor și materialelor pe platforma Șantierului Naval Damen Galați-șantier naval dinamic, cu un portofoliu diversificat și o reputație solidă în construcția de nave de înaltă tehnologie.

RESPONSABILITĂȚI

· Realizează inspecții zilnice împreună cu reprezentanții clientului și ai clasei.

· Gestionează neconformitățile emise de clasă și/sau client.

· Aplicarea cerințelor sistemului de management integrat în cadrul echipei de proiect;

· Asigurarea respectării standardelor și reglementărilor de siguranță;

· Documentarea activităților de asigurare a calității și elaborarea rapoartelor de audit;

· Raportarea neconformităților;

· Susținerea depozitării prin inspectarea bunurilor receptionate;

· Pregătirea documentelor de calitate pentru livrarea produselor

· Responsabil de asigurarea faptului că toate sarcinile stabilite în descrierea postului sunt îndeplinite la cel mai bun nivel posibil.

CERINȚE CANDIDAT

· Diplomă de licență/master în domeniul tehnic;

· Competențe avansate în utilizarea Pachetului Microsoft Office;

· Limba română – nivel nativ; limba engleză – nivel avansat;

· Certificare control vizual nivel 2 si control lichide penetrante nivel 2

· Abilități de planificare și organizare, spirit de decizie și asumare a responsabilității;

· Excelente abilități de gestionare a timpului.

BENEFICII

· Tichete de masă;

· Transport gratuit;

· Bonusuri pentru performanțe;

· Acoperire medicală privată;

· Prime anuale de sărbători;

· Recompensă pentru loialitate;

· Concediu suplimentar în funcție de experiență;

· Suport financiar pentru situații medicale/sociale;

· Perspective de mobilitate națională/internațională.

Dacă sunteți în căutarea unei oportunități într-o echipă dinamică, vă invităm să aplicați cu un CV actualizat la adresa de email- [email protected] sau să ne contactați telefonic la numărul: 0799.22-11-33.

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.