INSTALATOR GAZE NATURALE 82 vizualizări

Expirat

CANDIDATUL IDEAL:

Absolvent liceu/ scoala profesionala de profil;
Constituie un avantaj:

-Autorizat ANRE, III D in domeniul gazelor ( EGIU, EGD);
-Experienta de minim 3 ani in executie sisteme distributie si IU;
-Experienta in verificare si revizii retea SD si IU;
-Cunostinte legislative privind executia si exploatarea IU si SD in domeniul gazelor naturale (NTPEE-2008 Ord;
Persoana serioasa cu abilitati tehnice dezvoltate;
Abilitati bune de organizare si comunicare.

DESCRIEREA JOBULUI:

Executie, intretinere SD si IU;
Verificari si revizii instalatii gaze;
Intocmeste documentatia specifica lucrarilor realizate ;
Identifica cerintele clientilor si transmite superiorului ierarhic;

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 8 Joburi
  • Categorii Servicii Altele
  • Adresa companiei Bucuresti, Sector 3, Piata Unirii nr.1, Corp Central, Etaj 5