Lacatus-sudor confectii metalice – Franta, 2500 EUR net 44 vizualizări

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta sau Italia pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Lăcătuș-sudor confectii metalice pentru un client din Franta, zona Rennes.

Cerințe:

  • Experienta in domeniu – OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B – reprezinta un avantaj
  • Cunoasterea limbii franceze – nivel mediu/avansat – OBLIGATORIU
  • Cunoasterea procedeului de sudura 138- OBLIGATORIU
  • Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom (sa fiti capabil sa va descurcati si singur), sa fiti serios si responsabil

Condiții:

  • Salariu 2500 EUR net/lună
  • Program de lucru – 39 ore/saptamana
  • Asigurare de sănătate Allianz
  • Cazare (camera individuala) si transport asigurate de catre angajator
  • Contract pe perioada nedeterminata in Romania, cu detasare 6 luni in Franta si cu posibilitate de prelungire a acestei detasari pana la 18 luni
  • 0 taxe sau comisioane pentru angajare

Responsabilități:

  • Lectură a unui plan, interpretare a unei nomenclaturi.
  • Asamblează, marchează, găurește, etc., folosind diferite unelte de prelucrare.
  • Efectuează diverse verificări, vizuale și/sau dimensionale, ale asamblărilor, de la produsul intrat la produsul ieșit.
  • Realizează operațiuni de manipulare și deplasare manuală sau mecanică a oțelurilor, în vederea pregătirii asamblării unei comenzi sau a asamblărilor de sudură.
  • Știe să regleze postul de sudură în funcție de diferitele criterii de sudură (procedeu 138).
  • Știe să evalueze defectele și să efectueze operațiile de corecție sau finisare.
  • Stăpânește manipularea sarcinilor grele, care pot ajunge până la câteva tone.
  • Completează documentele referitoare la procesul de calitate (trasabilitate, control).
  • Asamblează piesele între ele urmând instrucțiunile din plan sau schiță.
  • Realizează autocontrolul lucrării efectuate.
  • Respectă regulile de securitate.

Mai multe detalii la nr de telefon in intervalul orar 10:00-17:00 de luni pana vineri.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!