LUCRATOR COMERCIAL/MANIPULANT 69 vizualizări

Expirat

LUCRATOR COMERCIAL/MANIPULANT

Angajam lucrator comercial (salariu 3000 lei + transport zilnic decontat)

Punct de lucru: Otopeni, Ilfov

Domeniu: import si distributie materiale electrice si corpuri de iluminat

Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul orar 8.30 – 17.30.

CV-urile se trimit la adresa de email: [email protected]

Descrierea postului:

  • Receptioneaza marfa primita si o introduce la raft;
  • Pregateste marfa dupa factura/comanda clientului;
  • Invata produsele si informatiile necesare aferente;
  • Are o tinuta si o conduita corespunzatoare lucrului cu clientul;
  • Pastreaza marfa in ordine la locul de munca;
  • Acorda consultanta sumara clientului daca este cazul;
  • Daca este cazul, realizeaza livrari si/sau aprovizionari de marfuri;
  • Alte activitati legate de natura postului si cerintele societatii (se discuta la interviu).

Cerinte:

  • Abilitati de comunicare si relationare, spirit de echipa;
  • Personalitate puternica, fire optimista, pro-activa;
  • Conduita profesionista, perseverenta in indeplinirea obiectivelor
  • Personalitate orientata spre rezultate si eficienta in gestionarea sarcinilor;
  • Permis conducere B;
  • Experienta in in domeniul materialelor electrice si corpurilor de luminat (sau domenii conexe) nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!