Lucrător producție mezeluri 58 vizualizări

Îți place să lucrezi în domeniul alimentar și ești în căutarea unui loc de muncă sigur, unde să beneficiezi de condiții bune de muncă, în Germania?

Noi, Fleisch- und Wurstwaren Schmalkalden GmbH Thüringen, suntem una dintre cele mai de succes măcelarii din regiune. Acordăm o importanță deosebită calității înalte a alimentelor noastre, bunăstării animalelor și originii alimentelor. Fii parte în procesul de producțe a cârnaților tipici germani în Schmalkalden.

Acestea sunt responsabilitățile tale:

  • Operarea și monitorizarea aparatelor de umplut cârnați
  • Asigurarea fluxului de material pe aparate
  • Asigurarea respectării standardelor noastre de igienă și calitate

De ce îți va plăcea să lucrezi pentru noi:

  • Suntem un angajator de succes, neafectat de criză și suntem bucuroși să îți oferim un contract de muncă pe termen nelimitat
  • Îți oferim un salariu corect și punctual, multe beneficii suplimentare precum tichete de cumpărături, facilități de leasing pentru biciclete electrice, diverse scheme de pensii și altele
  • Ai posibilitatea de a te muta într-o cameră single pusă la dispoziție de companie beneficiind de condiții favorabile. Pentru cupluri sunt disponibile și camere duble.
  • Un mentor român te va ajuta cu problemele organizatorice în Schmalkalden
  • Vei beneficia de pregătire temeinică în domeniu
  • Fiind o afacere de familie, este foarte important pentru noi cooperare pe picior de egalitate
  • Îți vom pune la dispoziție îmbrăcămintea și materialul de lucru necesar
  • Poți folosi cantina companiei noastre sau magazinul nostru
  • Lucrezi cu normă întreagă (40 de ore) – de obicei în zilele lucrătoare între 6 și 15
  • Thüringen este o regiune prietenoasă cu familiile, cu oportunități excelente de îngrijire a copiilor, drumeții, sport și cultură

Iată ce așteptări avem:

  • Ai cunoștințe bune de limba germană și vrei să locuiești în Germania pe termen lung
  • Ești de încredere, îndemânatic și manipulezi alimentele și aparatele cu grijă
  • Ai experiență în manipularea alimentelor sau în producție. Instruirea ca măcelar* sau bucătar* este un plus
  • O igienă bună este de la sine înțeleasă
  • Ești dispus să preiei costurile de călătorie în Germania

Sună tentant? Te rugăm să ne trimiteți un CV în limba germană și o scurtă scrisoare în limba germană în care să ne spui de ce dorești să lucrezi pentru noi la [email protected]. Ne bucurăm să te cunoaștem.

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 2 Joburi
  • Adresa companiei An der Auehütte 21 98574 Schmalkalden, Germania