Manager Magazine Online 111 vizualizări

Expirat

Tipul jobului: Entry-level
Departament: Digital Marketing

POSTUL ESTE DISPONIBIL DOAR PENTRU SUCEAVA ȘI SE LUCREAZA DOAR LA BIROU

Descrierea postului si a candidatului ideal:

– administrare magazine online ale clientilor (adaugare/editare produse, modificare bannere in site, adaugare reduceri etc)
– creare si trimitere newslettere pentru magazine online.
– creare si trimitere notificari push pentru magazine online.
– organizat(a), capabil(a) sa isi fixeze prioritati si sa le aduca la indeplinire.
– capabil(a) sa coordoneze mai multe proiecte simultan, respectand termenele.
– personalitate creativă şi cu iniţiativă, capabila sa lucreze în echipă.
– cunostinte de limba engleza.
– aptitudini minime de intelegere a notiunilor tehnice.
– suport telefonic, e-mail sau prin sistemul de ticketing clientilor cu magazine online;
– constituie un avantaj experienta e-commerce si platforme de magazin online, dar nu este obligatorie;
– ușurință în comunicare, atitudine proactivă.
– atitudine pozitivă și deschisă la nou.

Beneficii:

– mediu de lucru plăcut, stabil, echipă tânără şi dinamică
– sansa de a participa la un proiect de anvergură alaturi de specialisti
– salariu motivant
– dezvoltare personală prin participarea la traininguri de specialitate
– posibilitati de dezvoltare a unei cariere in marketing intr-o companie de succes

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!