Manager Testare Software industria auto – vorbitor Limba Germana 76 vizualizări

Expirat

Candidatul ideal:

  • Studii si experienta in inginerie industriala, industria auto, tehnologia vehiculelor;
  • Experienta in dezvoltarea E/E systems si/sau certificare ISTQB;
  • Cunostinte de limba germana – nivel avansat;
  • Implicare in diverse proiecte cu echipe din diferite specialitati;
  • Motivatie puternica de a dobandi noi cunostinte de specialitate in domeniul testarii software sau de a aprofunda cunostintele existente.

Responsabilitati:

  • Vei fi responsabil pentru planificarea, controlul si monitorizarea activitatilor de testare in domeniul dezvoltarii de software;
  • Vei participa proactiv in diverse comisii si intalniri ;
  • Vei participa la intocmirea de documente de testare specifice si a strategiilor de testare.

Contractul este pe perioada nedeterminata si se va lucra in sistem hibrid sau remote.

Cum sa aplici

Pentru a aplica la orice anunt de pe site este necesar sa iti faci un cont. Crearea unui cont se face in cateva secunde. Odata ce ai primit emailul de confirmare, poti sa intri pe site si sa iti creezi CV’ul cu care sa aplici mai apoi la toate anunturile care te intereseaza.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!