Medic Specialist Dermatologie/Specialist Chirurgie Plastica 118 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal

Poti face parte din echipa noastra daca ai:
– diploma de medic specialist dermatologie sau esti in ani terminali de rezidentiat pe aceasta specialitate;
– certificat de apartenenta la Colegiul Medicilor vizat pe anul in curs;
– asigurare Malpraxis valabila;
– cunoștințe medii de utilizare a calculatorului;
– pasiune pentru estetica;
– integritate;
– capaciatatea dе a lucra in echipa;
– inteligenta sociala.Solicitați o programare Specialități & servicii medicale:

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
– activitate de dermatologie clasica si estetica (proceduri minim invazive);
– vei explica pacientului, detaliat, toate informatiile medicale de care are nevoie si vei oferi instructiuni;
– vei stabili impreuna cu pacientul urmatoarele etape de tratament si vizite la medic.

Beneficii:
Pachet salarial extrem de atractiv
Bonusuri de performanta periodice
Acces la inovatii si tendinte mondiale
Congrese trimestriale sponsorizate de catre Clinica
Training periodic
Echipamente de lucru si aparatura medicala de top
Echipa medicala orientata catre acuratetea actului medical
Apartenenta la un brand cu renume international

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 2 Joburi
  • Categorii Servicii Farmacie, Medicina
  • Adresa companiei Aleea Tibles, nr. 45-47, sector 6, Bucuresti