Moderator Continut cu Franceza 20 vizualizări

-Informatii cheie:

Locatie: Str. Ionescu Crum nr.1, Brașov – Business Park; (mod de lucru On Site)

Program de lucru: schimburi saptamanale incepand cu orele 6, 14, 21:30, cu rotatie in weekend;

Training de inceput: 2 saptamani la birou (de luni pana vineri, incepand cu ora 8:00 sau 9:00);

Contract pe perioada determinata de 6.5 luni. Posibilitatea de prelungire a contractului (daca sunteti o fire prietenoasa, daca rolul este potrivit si pentru dumneavoastra, daca va intelegeti bine cu restul echipei).

-Responsabilitati:

Monitorizarea si gestionarea continutului pe platforma online in limba franceza (TikTok);

Asigurati conformitatea cu politicile si orientarile companiei;

Gestionati cu atentie continutul cu impact emotional.

-Cerinte:

Cunoasterea limbilor franceza si engleza (minim nivel B2);

Atentie sporita la detalii si capacitatea de a lucra intr-un mediu in ritm rapid.

-Beneficii:

Salariu competitiv in funcție de experienta si de cunostintele lingvistice;

Tichete de masa, asigurare medicala la Regina Maria si alte avantaje oferite;

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.