Montatori Subansamble si Operatori Asamblare- montarea componentelor electronice 35 vizualizări

Expirat

Cerinte candidat ideal:
-indemanare, orientare catre calitate , viteza de lucru
-seriozitate, atentie la detalii, punctualitate
-experienta in urmarirea unor instructiuni de lucru /proceduri, completarea rapoartelor simple

Responsabilitati:
Asambleaza produsele in conformitate cu instructiunile de lucru
Respecta cerintele de calitate
Raporteaza volumul executat si eventualele probleme aparute in timpul productiei catre supervizorul direct

Se ofera:
Contract pe perioada nedeterminata
Tichete de masa
Program de lucru normal
Mediu de lucru dinamic, in cadrul unui colectiv tanar si motivat
Posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale si dobandirii de noi competente

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!