Munca in Germana Personal curetenie-Catering 62 vizualizări

Firmă germană este in cautare de personal la curățenie- firmă de catering. Se acceptă barbați, femei, cupluri, cu vârsta intre 18 și 55ani.

Cerințe:

  • conditie fizică bună
  • capabil sa lucreze in echipă

Condiții:

  • locul de muncă este la Hanau
  • garantat 37,5ore /saptamana cu posibilitate de ore suplimentare
  • contract nelimitat, cu perioada de proba 6luni
  • plata 10,88 brut Euro/ora
  • cazare 300 Euro/ luna, se reține din salriu
  • transport de la cazare la locul de munca 5euro/zi

Program:

  • Dimineata: Luni – Duminică 07-16:00, 1,00h Pauză

Responsabilități:

  • Lucrari de curățenie in zona bucatariei, operarea masinii de spalat vase, respectarea standarelor legale si regulilor interne de igienă si calitate, curățenie la locul de muncă

Se cere seriozitate, responsabilitate si spirit de echipa!

Pentru detalii: 004969348674000

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.
Alertă Joburi pe Email
Vezi 1–0 din 0 rezultate
Distribuie acest job

Cariere.ro este un site generalist de locuri de muncă care acoperă toate domeniile. Toate anunțurile sunt verificate înainte de a fi publicate în platformă.

Parteneri

HotNews – www.hotnews.ro