Operator CNC 92 vizualizări

Titlul postului: Operator CNC

Ești în căutarea unei cariere provocatoare și pline de satisfacții în industria de producție? În prezent căutăm un operator CNC calificat care să se alăture echipei noastre. În calitate de operator CNC, veți juca un rol crucial în procesul nostru de producție prin operarea mașinilor cu control numeric computerizat (CNC) pentru a produce piese și componente de înaltă calitate.

Responsabilitati cheie:

Configurați și operați mașini CNC conform specificațiilor
Monitorizați procesul de producție pentru a asigura eficiență și calitate
Efectuați întreținerea de rutină a mașinilor pentru a le menține în stare optimă
Inspectați produsele finite pentru acuratețe și calitate
Rezolvați problemele care pot apărea în timpul producției

Calificări:

Experienta anterioara ca operator CNC sau intr-un rol similar
Competență în citirea planurilor și a desenelor tehnice

Avantaj – cunostinte operare Fusion 360 CAD&CAM
Atenție puternică la detalii și calitate
Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe
Bune abilități de rezolvare a problemelor

Beneficii:

Pachet salarial competitiv
Șansa de a lucra cu tehnologie și mașini de ultimă oră

Alătură-te echipei noastre ca Operator CNC și fă următorul pas în cariera ta!

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.