Operator Control Nedistructiv (NDT) 43 vizualizări

Operator Control Nedistructiv (NDT)

HRvizer recrutează pentru Șantierul Naval Damen Operator Control Nedistructiv (NDT), care să efectueze verificări nedistructive cu radiații X, în laboratorul de Control Nedistructiv și pe fluxul de realizare a navelor din Șantierul Naval Damen.

Responsabilități

· Testare vizuală NDT, testare penetrantă, control dimensional;

· Aplicarea cerințelor sistemului de management integrat în cadrul echipei de proiect;

· Asigurarea respectării standardelor și reglementărilor de siguranță;

· Documentarea activităților de asigurare a calității și elaborarea rapoartelor de audit;

· Raportarea neconformităților;

· Susținerea depozitării prin inspectarea bunurilor receptionate;

· Pregătirea documentelor de calitate pentru livrarea produselor.

CERINȚE CANDIDAT

· Studii medii-diplomă de absolvire minim 10 clase;

· Experiență în domeniul radiațiilor penetrante (Rx)

· Certificare CNCAN și permis de exercitare nivel 2 examinare vizuală și control lichide penetrante

· Certificare standard de calitate ISO 9001

· Autorizare ISCIR;

· Cunoștințe avansate ale pachetului MS-Office.

BENEFICII

· Asigurare privată de sănătate;

· Prime anuale de sărbători;

· Primă de loialitate;

· Zile suplimentare de concediu în funcție de vechime;

· Tichete de masă;

· Transport gratuit;

· Bonusuri de performanță;

· Asistență financiară pentru cazuri medicale/sociale;

· Oportunități de mobilitate națională/internatională.

Dacă sunteți interesat să faceți parte dintr-o echipa dinamică, vă rugăm să aplicați cu un cv actualizat la adresa de email: [email protected] sau să sunați la numarul de telefon: 0799.22-11-33.

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.