Operatori productie in Craiova 107 vizualizări

Ești în căutarea unei provocări profesionale cu un viitor promițător în industria auto?

Dacă răspunsul este DA, te așteptăm în echipa FORMEL D ROMANIA – furnizorul global de servicii pentru industria auto.

Suntem în căutarea de noi colegi, OPERATORI PRODUCȚIE, pentru proiectele noastre din Craiova.

Nu cerem să ai experiență, ci doar să ai disponibilitate pentru 2 sau 3 schimburi.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci:

  • să controlezi și să sortezi piesele din punct de vedere al calității (conform instrucțiunilor de lucru);
  • testări bonding.

Noi îți oferim:

  • Tichete de masă;
  •  Abonament la clinică privată de sănătate;
  • Instruire în fabrică;
  • Formarea și dezvoltarea într-o companie internațională.
  • Alte beneficii salariale în funcție de performanțe.

Informatii suplimentare la 0720.058.261

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!