Reprezentant Vânzări Bilka 89 vizualizări

Expirat

Ne mărim echipa!
Căutăm coleg pentru echipa de vanzări Bilka care va fi responsabil de vânzarea de sisteme de acoperişuri în judetul Bacău.

Candidatul Ideal

Pentru noi candidatul ideal este :

  • dispus să înveţe şi să acumuleze cunostinţe noi pe care să le transforme în răspunsuri oportune şi convingătoare;
  • dornic să ofere clienţilor cele mai potrivite informaţii şi să recomande cele mai bune soluţii;
  • dornic de afirmare, proactiv, care se ţine de angajamente;
  • deţinător de permis auto categoria B şi disponibil la deplasări (pe distanţe scurte);
  • absolvent de studii cel puţin medii, prеfеrаbil studii universitаrе;

Pentru noi experienţa în vânzări este importantă, dar nu obligatorie, iar cunoştinţele despre materiale de construcţii sunt de un real folos!

Descrierea jobului

Atribuţii principale :

  • promovarea şi vânzarea produselor firmei;
  • menţinerea permanentă a legăturilor comerciale cu clienţii existenţi. Identificarea de noi clienţi şi noi proiecte de dezvoltare;
  • executarea măsurătorilor (lucru la înălţime) şi efectuarea panotajelor;
  • întocmirea de oferte şi calcularea necesarului de materiale ;
  • încasarea sumelor pentru marfa vândută;
  • colaborarea cu ceilalţi membri ai echipei .

Beneficii:

  • suport logistic necesar finalizării vânzării : publicitate, expunere pe piaţă, brand, promovare on-line;
  • pachet salarial motivant corelat cu realizările profesionale (salariu fix + bonus de vânzări);
  • contract pe perioadă nedeterminată;
  • mediu de lucru plăcut şi profesionist;
  • program flexibil .

Descrierea companiei

DUOMAX EDIL ROOF SRL  este partener  BILKA şi se ocupă cu vânzarea sistemelor complete pentru acoperişuri (tiglă metalică, sistem pluvial şi accesorii),  tablă cutată, șipcă de gard, ferestre de mansardă, coșuri de fum la cele mai bune preturi de pe piata.

Unul dintre cele mai importante obiective este acela de a avea o echipă unită și bine pregătită, pentru a putea face față cu profesionalism cerințelor clienților noștri.

Daca doresti să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tau pe  email la adresa: [email protected] sau îl poti aduce personal la sediul nostru din Oneşti, Calea Mărășești nr 3 (în incinta SCM Flacăra, lângă Pompieri) .

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Vanzari
  • Adresa companiei Str Marasesti, nr 3, Onesti, jud. Bacau