REPREZENTANT VANZARI (TEHNIC COMERCIAL) 48 vizualizări

Expirat

REPREZENTANT VANZARI (TEHNIC COMERCIAL)

Salariu: 3000 lei + comision

Punct de lucru: Otopeni, Ilfov

Domeniu: import si distributie materiale electrice si corpuri de iluminat

Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul orar 8.30 – 17.30.

CV-urile se trimit la adresa de email: [email protected]

Descrierea postului:

– Reprezinta interesele comerciale ale societatii;
– Mentine relatiile de vanzari atat cu clientii existenti cat si cu cei noi prin realizarea ofertelor solicitate si furnizarea informatiilor aferente;

– Activitate de teren in vederea realizarii de noi colaborari cu potentiali clienti;
– Realizeaza prezentari ale produselor societatii catre clientii sai;
– Intocmeste toate documentele solicitate de societate in vederea realizarii procesului de vanzare al produselor;

Cerinte:

– Abilitati de comunicare si relationare, spirit de echipa;
– Personalitate puternica, fire optimista, pro-activa;
– Conduita profesionista, perseverenta in indeplinirea obiectivelor
– Personalitate orientata spre rezultate si eficienta in gestionarea sarcinilor;
– Deprinderi de lucru in realizarea ofertelor si tuturor documentelor aferente vanzarii;
– Cunostinte utilizare MS Office, outlook, etc;

– Permis de conducere B;
– Experienta in vanzari in general si/sau in domeniul materialelor electrice si corpurilor de luminat (sau domenii conexe) nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj.

Oferta:

* Pachet salarial atractiv cu recompensarea performantei (salariu de baza si comision vanzari);
* Masina, telefon;
* Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!