Secretară/Administrativ 76 vizualizări

Expirat

Candidatul ideal:

Căutăm o persoană sociabilă, dinamică și adaptabilă cu viteză de lucru cu calculatorul, cu capacitate de autoperfecționare, de valorificare a experienței dobândite, de organizare și concentrare, cu abilitatea de analiză și sinteză, precum și de coordonare a activității din birou. Sunt necesare studiile superioare terminate sau în curs de finalizare, iar cunoștințele unei limbi străine (Engleză/Franceză)  constituie un avantaj.

Atribuții:

– actualizarea portofoliului de oferte ale agentiei

-pastrarea legaturii cu clientii firmei telefonic, prin mediul online sau direct

– cunoașterea în timp util a oricăror modificări în baza de date

– cunoașterea publicității firmei pentru a realiza consilierea telefonică a clienților

– promovarea ofertelor firmei prin diverse canale de publicitate

– participarea la vizionări cu clienții.

Beneficii:

– telefon mobil, laptop

– posibilitate de a lucra într-o companie de prestigiu

– posibilitatea de a avansa pe poziții superioare ierarhic

– posibilitate de a construi o cariera

– posibilitate de a face parte dintr-un colectiv tanar si ambițios

Hai într-o echipă dinamică și ambițioasă !!!

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 5 Joburi
  • Adresa companiei Strada Iuliu Maniu, 17, Cluj-Napoca