Sef de post platforma petroliera – Franta, 3500 euro net 80 vizualizări

Expirat

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta sau Italia pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Sef de post platforma petroliera în zona Pau, Franța.

Cerințe post:
  • Experiență și calificare în domeniu – OBLIGATORIU
  • Cunoașterea foarte bună a instalației de foraj, a echipamentului acesteia și a influenței parametrilor asupra performanței sondelor
  • Calificare IWCF nivel 3
  • Permis de conducere categoria B – OBLIGATORIU
  • Cunoașterea limbii engleze sau franceze – nivel mediu-avansat – OBLIGATORIU
  • Abilitatea de a lucra atât în echipă, cât și independent
  • Simț de răspundere, seriozitate
Responsabilitati:
  • Respectă și pune în aplicare instrucțiunile date de supervizorul de foraj și ale șefului de șantier
  • Asigură aplicarea corectă a parametrilor de foraj, buna comportare a caracteristicilor nămolului
  • Se asigură că toate măsurile de control al exploziilor sunt în vigoare și rămâne în alertă la orice semne de avertizare ale unei posibile explozii
  • Raportează șefului de șantier cu privire la toate evenimentele care au loc în timpul poziției sale cu privire la puț sau dispozitiv
  • Completează raportul de tura și raportează toate faptele importante pentru continuarea operațiunilor de natură personală, tehnică și materială
  • Aplică procedurile operaționale și informează șeful de șantier dacă acestea trebuie îmbunătățite
Oferta si conditii de munca:
– Salariu 3500 € NET/lună
– Transportul și cazarea (cameră individuală) sunt plătite de către angajator pe toată durata misiunii
– Asigurare de sănătate la Allianz
– Program de lucru – 48 ore/săptămână. Se lucrează în 3 schimburi (1 săptămâna de muncă dimineața / după – amiază urmate de câte 24h de odihnă; 1 săptămâna de muncă în schimb de noapte, cu 48h de odihnă și programul se repetă).
– Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
– 0 taxe sau comisioane pentru angajare.
Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numerele de telefon din anunț în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri, sau trimite CV-ul tău pe adresa de pe site.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Alertă Joburi pe Email
Vezi 1–0 din 0 rezultate
Distribuie acest job
Informație Companie

Cariere.ro este un site generalist de locuri de muncă care acoperă toate domeniile. Toate anunțurile sunt verificate înainte de a fi publicate în platformă.

Parteneri

HotNews – www.hotnews.ro