Global Print 200 vizualizări

(0)
Follow
Descriere Companie

Candidatul Ideal

– Abilitati de organizare, comunicare excelenta si atitudine pozitiva, rapiditate in executarea sarcinilor. Abilitati tehnice, viteza de lucru;
– Organizare si atentie la detalii;
– Capacitate de concentrare si rapiditate in executare sarcinilor;
– Persoana serioasa, responsabila, interesata pentru o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

Vrei sa iti dezvolti cariera intr-un mediu dinamic si profesionist lucrand pe cele mai moderne si performante echipamente? GLOBAL PRINT iti asigura climatul perfect pentru a invata si a te implica in proiecte creative realizate pe echipamente de ultima generatie, instalate in noua facilitate de productie deschisa in PLOIESTI.

Descriere & Responsabilitati
– Pregatire DTP fisiere pentru Echipament Tipar Digital si printarea lor pe diferite materiale/suport digital;
– Cunostinte de Corel Draw, Adobe Photoshop, Quite Imposition;
– DTP, editare si corectura, machetare
– Operare interfata program RIP, operare printere digitale (impreuna cu operatorii dedicati ai acestor echipamente);

Cerinte
– Constituie avantaj un nivel de experienta practica cat mai ridicat;
– Operarea echipamentelor disponibile, impreuna cu operatorii acestora;
– Persoana serioasa, responsabila, cu reale abilitati de comunicare si organizare

Oferta (bonusuri, beneficii)
– Beneficiezi de oportunitatea unei dezvoltari profesionale accelerate, prin participarea la training-uri de formare la nivel avansat, organizate in mod constatant in primul an de colaborare. Se vor realiza training-uri de operare basic si advance pentru cele mai cunoscute softuri de RIP (Caldera si Fiery), pentru softuri de realizare ambalaje si standuri/display, etc.

– Pachet salarial motivant si bonuri de masa;
– Telefon de serviciu;
– Program intr-un singur schimb 7.30-16.30 de L-V;
– Cariera pe termen lung.

Descrierea companiei

Tipografie – Experienta de peste 18 ani recomanda GLOBAL PRINT, lucrarile noastre au fost apreciate si au generat un real succes companiilor ce au ales sa ne incredinteze proiectele grafice si de tipar. Putem spune ca astfel am reusit sa obtinem cel mai important capital pentru compania noastra – relatiile stabile si de lunga durata.
GLOBAL PRINT iti asigura climatul perfect pentru a invata si a te implica in proiecte creative realizate pe echipamente de ultima generatie, instalate in noua facilitate de productie deschisa in PLOIESTI.

0 Evaluare

Evaluează această companie ( Fără evaluări )

Echilibru lucru/viață
Companie & Beneficii
Echipă Profesionistă
Cultură & Valori

Global Print a postat 1 job

Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Productie