InterMediCare Gmbh 28 vizualizări

(0)
Follow
Descriere Companie

Aveți diplomă de AMG și sunteți o persoană comunicativă, amabilă? Aveți certificat de membru (OAMGMAMR) si asigurare malpraxis valabile? Vă doriți o carieră în Germania? S-ar putea sa fiți noul nostru Asistent Medical Generalist!

Responsabilitati:
• Tot ce intră în fișa postului unui asistent medical generalist;
• Ofertele noastre sunt în colaborare atât cu spitale, cât și cu azile și clinici;
• Ca asistent veți lucra după ce veți lua parte la cursul nostru de limbă și veți avea certificatul b2.
• Ne dorim o colaborare pentru minim un an de zile.

Cerinte:

• Aviz de libera practica și asigurare malpraxis valabile;
• Studii de specialitate;
• Experința de lucru cu calculatorul;
• Seriozitate și responsabilitate, atitudine proactiva și pozitivă;
• Promptitudine în realizarea sarcinilor, abilități de muncă în echipă.

0 Evaluare

Evaluează această companie ( Fără evaluări )

Echilibru lucru/viață
Companie & Beneficii
Echipă Profesionistă
Cultură & Valori

InterMediCare Gmbh a postat 1 job