Agenti de Securitate – Tarif 25ron/h 81 vizualizări

Angajăm agenți de securitate, cu/fără atestat, pentru cartier rezidențial în Giulești, Sec. 6, București.
Responsabilități:
– Asigură integritatea bunurilor beneficiarului;
– Patrulează/ verifică/ înregistrează/ raportează către superiorul direct;
– Asigură activitatea de raportare asupra evenimentelor.
Cerințe:
– Studii medii/ liceul;
– Limba engleză/ nivel mediu;
– Utilizator PC/ nivel mediu, avansat;
– Disponibilitatea de a lucra în ture.
Beneficii:
* Mediu de lucru tânăr și dinamic;
* Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
* Program de lucru flexibil;
* Pachet salarial motivant: 25 ron/ oră – NET
Pentru angajare vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail: [email protected]
  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 4 Joburi
  • Categorii Servicii Altele