Bucatari Sef Oportunitati de angajare in Anglia si Olanda 71 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal

Recrutăm un BUCATAR SEF cu pasiune și angajament pentru calitate, pentru a asista în gestionarea bucătăriei și pregătirea și producția de alimente la un standard de 2 AA Rosette / hotel 4 stele din Ludlow. Hotelul face parte dintr-un grup de 6 hoteluri.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Producerea/pregătirea alimentelor în bucătăriile hotelului nostru.
Asigurarea respectării tuturor standardelor de igienă alimentară și de sănătate și siguranță.
Veți avea o pasiune pentru calitate și servicii, veți avea abilități de organizare excepționale și veți putea lucra cu inițiativă atunci când este necesar.
Aceasta este o rol ideal pentru cineva cu experiență anterioară în gătit, cu atenție la detalii și o pasiune pentru perfecțiune.

Beneficii:
Contract de muncă conform legislației în vigoare.
Salariu – 40.000 lire sterline pe an
Beneficii sociale complete, inclusiv asigurare medicală, pensie și vechime în muncă.
Transparență totală în ceea ce privește salariile și orele lucrate.
Cazare asigurată fara costuri
Asistență permanentă din partea echipei noastre.
Sponsorizare pentru permisul de muncă

Descrierea companiei

💼 Dacă sunteți dornic(ă) să faceți o schimbare în cariera dumneavoastră și sunteți interesat(ă) să lucrați în Regatul Unit, nu ezitați să ne contactați.
📞 Pentru mai multe informații sau pentru a aplica la una dintre oportunitățile noastre de carieră, sunați-ne la numărul de telefon 0763699001 sau trimiteți-ne un email la adresa [email protected] . Vă așteaptăm cu nerăbdare să vă ghidăm spre o carieră de succes în străinătate!

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 3 Joburi
  • Adresa companiei Dej, Piata Bobalna nr. 4, Jud. Cluj