Centru de varstnici angajează infirmiera/îngrijitoare 118 vizualizări

Expirat

Cerințe:

  • Cursul de infirmier reprezintă un avantaj
  • Experienta este necesara pe aceasta pozitie!!
  • Seriozitate

Responsabilități:

  • Căutam persoane dornice sa aduca o schimbare prin munca pe care o fac, cu atitudine pozitiva, rabdare, calm,orientare spre vârstnici, adaptabilitate la situații noi, energice.

Se ofera:

  • Conditii avantajoase de munca ,
  • Salariu 3200-3400 lei net
  • Hrană, transport( abonament plătit M16/ decontarea carburantului)
  • Prime de sarbatori
  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata

Dacă va doriti sa lucrati într-un centru de varstnici nou deschis la cele mai inalte standarde în localitatea Sălicea, județul Cluj, intr-un mediu în care respectul pentru om este o valoare importanta, pentru interviu, asteptam să sunați la tel:0742151329

Cum sa aplici

Pentru a aplica la orice anunt de pe site este necesar sa iti faci un cont. Crearea unui cont se face in cateva secunde. Odata ce ai primit emailul de confirmare, poti sa intri pe site si sa iti creezi CV’ul cu care sa aplici mai apoi la toate anunturile care te intereseaza.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!