CONTABIL JUNIOR 96 vizualizări

Expirat

Descriere

Contabil Junior

Cerințele postului: Studii economice / Cunostinte avansate Office ( Excel , World )

Responsabilitățile postului:

Introducere incasari / plati in sistemul de operare ( Capital 5)

Introducere/verificare facturi de cumparare / discount, etc

Verificare/confirmare solduri clienti si furnizori

Intocmire BO / cec-uri catre furnizori si introducerea acestora in sistem.

Rapoarte sold-uri clienti / cash flow

Introducere bonuri productie in sistemul

Verificare stocuri marfa ( fizic/scriptic )

Pregatire dosare contabilitate  ( lunar )  pentru predare catre firma responsabila cu inchideri financiare lunare.

Diverse rapoarte financiare cerute de catre actionari.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Productie
  • Adresa companiei sos Vitan Barzesti, nr 11C, sector 4