CONTABIL SEF 71 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite in domeniul economic reprezinta un avantaj;
Minim 3 ani de zile pe o poziţie similară;
Un spirit organizatoric, analitic si atenţie la detalii;
Persoană cu spirit de echipă si orientată spre rezultate de eficientizare;

Descrierea jobului

Organizeaza, indruma, conduce, controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile a societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare;
Asigura intocmirea si raportarea corecta si in termen a Declaratiilor specifice in relatia cu ANAF ( lunare, trimestriale, anuale), inclusiv a Bilantului anual si semestrial;
Verifica lunar concordanta soldurilor inregistrate la cei mai importanti furnizori cu evidentele acestora;
Verifica lunar concordanta dintre evidenta analitica a furnizorilor si balanta de verificare;
Inregistreaza in contabilitate operatiunile evidentiate in extrasele de cont (incasari, plati, viramente interne);

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Vanzari