Coordonator Partener – Fonduri Europene 83 vizualizări

Societatea Get You Hired S.R.L. propune ocuparea unui post vacant de natură contractuală privind postul de Coordonator Partener, in cadrul unui proiect selectat pentru finantare.

Cerintele postului:
– Experienta solicitata de minimum 10 ani de experienta în activitati specifice postului de Coordonator Partener – 10 ani
– Abilități și competențe avansate privind limba engleză
– Disponibilitate pentru un program de tip Full-time – 8h/zi

Competente solicitate:

– Cunostinte de management organizational;
– Cunostinte privind legislatia in domeniu;
– Observarea, recepţionarea şi obţinerea din surse diverse a informaţiilor necesare;
– Analizarea informaţiilor şi evaluarea rezultatelor pentru a alege soluţiile cele mai bune şi pentru a rezolva problemele;
– Fixarea evenimentelor, programelor şi activităţilor, precum şi munca altor persoane;
– Punerea laolaltă a membrilor unui grup pentru a realiza diverse sarcini;
– Eficienta personala;
– Spirit de echipa;
– Comportament etic/integritate;

Descrierea sarcinilor, indatoririlor si responsabilitatilor postului:

– Este responsabil și coordonează implementarea activității de orientare a lucratorilor pentru planificarea dezvoltării lor profesionale
– Pregătește metodologia generală pentru implementarea activitatii de orientare și planificarea obiectivelor profesionale
– Pregătește instrumentele pentru monitorizarea calității activității de orientare profesionale și a activităților de follow-up
– Coordonează experții de orientare și pregătește rapoarte cu privire la participarea grupului tinta și le trimite echipei de management pentru monitorizarea generală a proiectului
– Participă la pregătirea campaniilor de informare și sensibilizare a lucrătorilor, cu referire în special la subiectele/temele analizei competențelor, orientarea pe piața muncii și orientarea pentru dezvoltarea in carieră
– Participă la seminarii și intalniri (în zonele rurale) pentru a prezenta obiectivele de orientare către piața muncii și orientare pentru dezvoltarea carierei profesionale
– Participă la grupul de lucru pentru colectarea și reelaborarea rezultatelor proiectului și publicarea bunei practici realizate
– Participă la seminarii din alte regiuni de dezvoltare pentru transferabilitatea rezultatelor proiectului
– Participă la grupuri de lucru pentru schimbul de bune practici și implementarea proiectelor pilot în cadrul acțiunilor de inovare socială

Pentru mai multe informatii sau pentru a depune un Curriculum Vitae privind job-ul descris mai sus, ne puteti contacta la numarul de telefon 0730424376 sau pe pagina noastra oficiala de Facebook!

Acasa

Va asteptam in echipa noastra!

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!