ELECTRICIAN AUTO VW 108 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal
Ne dorim ca persoanele care aplica sa aiba (dar nu excludem alte variante):
calificare in meseria de electrician auto experienta minim 1 an capacitate de a respecta standardele de lucru seriozitate si responsabilitate dorinta de munca punctualitate
Descrierea jobului

Ce trebuie sa faca:
Executã operatii de întretinere si reparatie la autovehicule rutiere,
Pe lângã operatiile efective specifice de electrica, trebuie sã ofere solutia optimã din punct de vedere tehnic, calitativ, economic si al sigurantei autovehicului în circulatie.

Mesaj catre candidati: Va rugam sa transmiteti CV-ul, doar daca aveti indeplinite conditiile de aplicare din profil. CV-urile care nu corespund profilului, nu vor fi luate in considerare pentru acest post.

DESCRIEREA COMPANII
Radacini Grup este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania, detinand in portofoliul sau marci auto consacrate precum Opel, Mazda, Volkswagen, Peugeot, Suzuki, Honda, Citroen, Chevrolet (service), Audi (service). Radacini Grup detine centre auto integrate in Bucuresti, Brasov, Constanta, Braila, Galati, Ploiesti.
In Ploiesti, grupul Radacini este prezent din anul 2016, distribuitor si service autorizat Volkswagen, prin Darius Motors SRL.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 5 Joburi
  • Adresa companiei Bld. Iuliu Maniu nr.246