Electrician auto 237 vizualizări

Esti o persoana creativ si pasionat de masini?
La PICK UP SRL avem disponibil un post de Electrician auto cu cunostinte de Mecanic auto pentru cineva care doreste sa faca diferenta!

Cerinte:
Cunostinte tehnice in domeniul auto;
Cunostinte in electricitate;
Corectitudine, implicare, initiative;
Abilitatea de a lucra in echipa;
Persoana ambitioasa;
Seriozitate, dorinta de munca, punctualitate, orientare spre dezvoltare profesionala
Permis de conducere cat. B

Reprezinta avantaje:
Experienta pe un post similar de electrician/mecanic auto.

Responsabilitati:
Analizeaza starea tehnica a autovehiculului;
Identifica problemele si propune solutii pentru rezolvarea lor;
Efectueaza montaje de calitate a accesoriilor auto;
Verifica rezultatul interventiei si preda autoturismul;
Intretine ordinea si curatenia postului de lucru.

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nederminata;
Mediu de lucru prietenos si competitiv;
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si motivata;
Cursuri si training-uri de dezvoltare profesionala;
Conditii de lucru foarte bune;
Pachet salarial motivant + bonusuri;
Tickete de masa.

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.