Financial Consultant 100 vizualizări

Companie: de origine elvețiană, specializată în oferirea de soluții de baze de date și gestiune

Localitate: Brașov, zona Bartolomeu

Program: TESA, flexibil, Luni-Vineri

Contract: CIM direct cu angajatorul

>  Beneficii:

    • Pachetul salarial se negociază direct cu angajatorul în urma interviului
    • Tichete de masă
    • Asigurare medicală privată

>  Cerințe:

    • Studii superioare finalizate recent sau în curs de finalizare, în domeniul economic/financiar/contabilitate
    • Cunoștințe limba Engleză la nivel avansat (scris, vorbit) si Germana nivel B1
    • Cunoștințe de operare a calculatorului nivel avansat,
    • Disponibilitate de deplasare 20% din timpul de lucru, după perioada de formare de 3 luni
    • Experiența similară în oferirea de soluții financiare constituie avantaj
    • Experiența anterioare în ERP constituie avantaj

>  Responsabilități:

    • Analizarea cerințelor clienților
    • Dezvoltarea și implementarea de soluții în ERP
    • Comunicarea permanentă cu echipa tehnică pentru a propune soluțiile necesare către client

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!