MECANIC – stivuitoare/utilaje depozit 78 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal
Experienta: minim 1-2 ani intretinere si reparatii echipamente (stivuitoare, utilaje depozit, etc.)
Studii de baza: medii/superioare tehnice (electromecanic, mecanic)
Cerinte:
studii medii tehnice; permis conducere categoria B; orientare spre client; disponibilitate deplasari in teritoriu; rigurozitate si atentie in indeplinirea sarcinilor; capacitate de analiza si previziune; concentrare pe calitatea lucrarilor;
Descrierea jobului
Domeniul de baza al activitatii: lucrari de intretinere si reparatii stivuitoare, utilaje de depozit, utilaje pentru constructii si tractare.
Obiectivele postului: Identificarea si executarea lucrarilor de intretinere si reparatii stivuitoare
Principalele sarcini si responsabilitati:
asigura intretinerea si repararea stivuitoarelor si utilajelor; respecta timpii de lucru si tehnologia specifica de reparatii; comunica necesarul de piese si consumabile necesare activitatii de reparatii; raporteaza sefului direct problemele constatate in functionarea utilajelor si stivuitoarelor la clienti; participa la cursurile de perfectionare; respecta regulamentul intern al societatii; indeplinineste si alte activitati de service in functie de solicitari;
Salarizare compensatii si beneficii:
salariu de baza, bonus in functie de realizari, tichete de masa; participare la cursuri de perfectionare; masina de serviciu; telefon mobil.

Sediu central: Șoseaua Banatului 2, Chitila, ILFOV
COORDONATELE DE TRANSMITERE A CV-URILOR
e-mail: [email protected]
adresa: Radacini Equipment, Sos. Banatului nr. 2, Chitila, Ilfov.
fax: 0213617303

DESCRIEREA COMPANIEI
Radacini Grup este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania ce detine centre auto integrate in Bucuresti, Brasov, Constanta, Braila, Galati, Ploiesti.
Divizia Radacini Equipment infiintata in 2006, este parte a grupului Radacini, specializata in comercializarea de stivuitoare si echipamente pentru depozit, utilaje pentru tractare si constructii.
Reprezentanti autorizati in Romania pentru stivuitoarele DOOSAN, BAUMANN, FTMH

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 5 Joburi
  • Adresa companiei Bld. Iuliu Maniu nr.246