MECANICI , VOPSITORI, TINICHIGII AUTO – OLANDA 51 vizualizări1 aplicare

Expirat

Descriere post de munca:

Ești în căutarea unui loc de munca în străinătate? Agenție de Recrutare Olandeza cauta vopsitori, mecanici și tinichigii auto cu experienta demonstrabila pentru a munci în Olanda.

Beneficii:

  • Un loc de munca cu norma întreagă prin semnarea unui contact
  • Cazare gratuita în camere individuale
  • Transport gratuit cazare – loc de muncă
  • Suport și consiliere de-a lungul întregului proces : Asigurare Medicala, BSN.
  • Plata la săptămâna (550€)
  • Posibilitate de creștere prin formare

Cerințe Candidat

  1. Este necesară o experiență de 3-5 ani în acest sector.
  2. Nivel de Engleză mediu (interviul și toată comunicarea se va face în Engleză)
  3. Un CV bine făcut în limba engleză
  4. Carnet de conducere B
  5. Seriozitate la locul de munca
  6. Câteva minute din timpul tău pentru a aplica la anunț

Cum sa aplici

Înscriere la oferta direct sau trimite CV tau pe email.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Auto, Moto
  • Adresa companiei Kerkstraat 14 5751 BH Deurne