MECANICI , VOPSITORI, TINICHIGII AUTO – OLANDA 38 vizualizări1 aplicare

Descriere post de munca:

Ești în căutarea unui loc de munca în străinătate? Agenție de Recrutare Olandeza cauta vopsitori, mecanici și tinichigii auto cu experienta demonstrabila pentru a munci în Olanda.

Beneficii:

  • Un loc de munca cu norma întreagă prin semnarea unui contact
  • Cazare gratuita în camere individuale
  • Transport gratuit cazare – loc de muncă
  • Suport și consiliere de-a lungul întregului proces : Asigurare Medicala, BSN.
  • Plata la săptămâna (550€)
  • Posibilitate de creștere prin formare

Cerințe Candidat

  1. Este necesară o experiență de 3-5 ani în acest sector.
  2. Nivel de Engleză mediu (interviul și toată comunicarea se va face în Engleză)
  3. Un CV bine făcut în limba engleză
  4. Carnet de conducere B
  5. Seriozitate la locul de munca
  6. Câteva minute din timpul tău pentru a aplica la anunț

Cum sa aplici

Înscriere la oferta direct sau trimite CV tau pe email.

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.
Distribuie acest job
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Auto, Moto
  • Adresa companiei Kerkstraat 14 5751 BH Deurne

Cariere.ro este un site generalist de locuri de muncă care acoperă toate domeniile. Toate anunțurile sunt verificate înainte de a fi publicate în platformă.

Parteneri

HotNews – www.hotnews.ro