Operator Calculator și Relaționare Clienți 118 vizualizări

Firma de contabilitate ALYSAR este în căutarea unui Operator Calculator și Relaționare Clienți dedicat, care să se alăture echipei noastre din București. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide ale pachetului Office, operare la nivel mediu a calculatorului și abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții. Experiența în domeniul contabilității și cunoștințele în utilizarea programului SAGA reprezintă un avantaj.

Cerințe:

  • Absolvent liceu economic sau facultate economică.
  • Cunoștințe solide ale pachetului Office.
  • Operare la nivel mediu a calculatorului.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Cunoștințe în domeniul contabilității (avantaj).
  • Experiență în utilizarea programului SAGA (avantaj).

Responsabilități:

  • Introducerea și gestionarea datelor în sistemele informatice.
  • Comunicarea eficientă cu clienții pentru a răspunde la întrebări și a rezolva problemele.
  • Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea proceselor operaționale.
  • Pregătirea și prelucrarea documentelor contabile (în cazul în care candidatul are cunoștințe în contabilitate).

Beneficii:

  • Salariu competitiv in functie de experienta.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Traininguri și cursuri de specializare în domeniu.

Locatie : Langa metrou Dristor, Sector 3

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Contabilitate, Finante
  • Adresa companiei Str. Camil Ressu Nr. 19 Bl. B56, Sc. 1, Ap. 03