Asamblor 67 vizualizări

Expirat

Responsabilități:

Asamblarea si verificarea produselor primite de la furnizor (accesorii auto) activitate principală

Întocmirea documentației la zi aferente activității principale

Ajută gestionarul la recepția produselor

Etichetarea produselor

Așezarea produselor în cutie și pe paleți conform instrucțiunilor

Ajută gestionarul la ordonarea incărcării și descărcării produselor

Verificarea și menținerea curățeniei în depozit si spațiu de lucru

Asigurarea unei comunicări eficiente între depozit și restul departamentelor

Ajută la activități de inventariere când este cazul

Cerințe:

Seriozitate

Spirit de observație

Atenție la detalii

Carnetul de conducere categoria B și permis stivuitorist constituie un avantaj

Benificii:

Salariu motivant cu posibilități de creștere

Mediu de lucru plăcut

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Activitate in domeniul automotive, cu posibilitatea de a conduce cele mai noi modele de pick-up-uri accesorizate, participari la diferite evenimente si expozitii nationale/international in domeniul automotive

Participarea periodica la cursuri de perfectionare si formare in domeniul automotive

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!