Contabil/Economist 85 vizualizări

Expirat

Descriere

Esti contabil/economist si cautati unui loc de munca? Noi angajam!

Beneficii

  • Salariu negociabil, in functie de experienta si performanta
  • Concediu de odihna
  • Decontare transport
  • Bonus de performanta
  • Prima de sarbatori

Cerinte Candidat

  • Studii economice in domeniu, finalizate – obligatoriu
  • Experienta în domeniu de minim 2 ani – obligatoriu
  • Cunostinte privind legislatia si aplicarea in contabilitate si fiscalitate
  • Cunostinte si competente de operare calculator – nivel mediu
  • Cunostinte si competente de utilizare a suitei Microsoft Office – obligatoriu
  • Cunostinte si competente de operare a programului de contabilitate SAGA – obligatoriu
  • Spirit de echipa cu capacitate de organizare si atentie la detalii

Responsabilitati:

  • Înregistrarea documentelor contabile pentru un portofoliu de clienți;
  • Efectuarea de operațiuni specifice închiderilor contabile lunare;
  • Pregătirea si intocmirea declarațiilor si raportărilor lunare/periodice;
  • Pregatirea si intocmirea bilanțuri contabile anuale.

Activitatea se va desfășura la punctul de lucru al societății din Șoseaua Colentina, nr. 16, Sector 2, Bucuresti.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!