Economist contabilitate primara 390 vizualizări

Expirat

Candidatul Ideal

Experienta in domeniu contabilitatii primare si a activitatii de birou este necesara.
Bune cunostinte de utilizarea a PC-ului si a suitei MS Office( Excel, Word, mail)
Pentru activitati din cadrul firmei, neintalnite de candidat se va face training de catre firma prin angajatii actuali.
Seriozitate si propunere de colaborare pe termen lung.
Profesionalism si atentie sporita la detalii.
Cunoasterea programului de contabilitate si gestiune SAGA constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Activitate:
– evidenta gestiunii deseurilor;
– inregistrarea documentelor in programul contabil SAGA;
– se asigura de corectitudinea inregistrarilor si verificarea stocurilor;
– alte activitati de birouSe ofera:
– mediu de lucru placut;
– salariu motivant;
– transport asigurat.

Descrierea companiei

SC Bamirom Grup SRL este o societate infiintata in anul 2013 cu domeniu principial de activitatea in colectarea, comercializarea si reciclarea paletilor si euro paletilor din lemn.

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!