INGINER instalatii 31 vizualizări

Pentru proiecte atat in Bucuresti cat si in tara, cautam INGINERI INSTALATII/SEFI DE SANTIER care sa ne ajute la santierele IAMSAT Muntenia

Profil:

  • Profil instalatii electrice si/sau mecanice
  • Studii superioare tehnice/ Facultatea de instalatii
  • Permis cat B
  • Disponibilitate deplasari in afara localitatii;

Cerinte:

Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei;

Bune abilitati de comunicare / relationare interpersonala;

Motivatia de a se perfectiona si de a lucra in echipa;

Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;

Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;

Capacitatea de a coordona executia lucrarilor

Experienta in domeniul constructiilor

Abilitati tehnice (documentatii santier, coordonare echipe in ce priveste dispozitii tehnice, transpunere planuri in executie)

Abilitati administrative (gestiune santier, colaborare cu departamentul Logistic  in emitere necesare de aprovizionat zilnice,  respectare proceduri administrative, protectia muncii, mediu, etc de catre subordonati)

Experienta in coordoranea personalului muncitor si a operatorilor de utilaje de pe santier

Personalitate integra, corecta si responsabila

Responsabilitati:

Punerea in practica a masurilor de executie a lucrarilor

Raportare catre directori a informatiilor legate de proiectele in care este implicat

Organizarea responsabila a personalului muncitor

Aplicarea masurilor de sanatate si protectia muncii

Evaluarea functionarii diverselor instalatii (sanitare, termice) si a diverselor componente ale instalatiilor;

Urmarirea lucrarilor de instalatii;

– Coordonarea lucrarilor;

– Mentinerea in functiune a instalatiilor prin efectuarea de revizii periodice;

– Evaluarea corecta a eventualelor defectiuni aparute la instalatii si la diversele componente ale acestora;

– Remedierea eventualelor defecte;

– Executie instalatii sanitare / termice;

– Intocmirea fiselor de interventie / revizie;

– Capacitate de munca in echipa;

Beneficii:

– salariu motivant, in functie de performante, la care se adauga bonusuri de proiect, cu plata bilunara

– telefon de serviciu

– contract pe perioada nedeterminata

– posibilitatea de a lucra intr-o firma cu experienta

– cazare pentru personalul din afara Bucurestiului

– tichete de masa/diurnal

– mediu de lucru stabil

Mai multe informații

  • Acest job a expirat!
Informație Companie
  • Numar de Joburi 3 Joburi
  • Categorii Servicii Constructii
  • Adresa companiei Piata Presei Libere nr. 3-5, City Gate – South Tower, etaj 4 Bucuresti, sector 1, cod postal 013702 office(at)iamsat.ro